Od ponad roku przy współpracy ze Stylist Group jestem osobista stylistką, pracującą na co dzień również jako brafitterka. Odpowiednie dopasowanie zaczyna sie od bielizny a kończy na dodatkach, bo jak dobrze wiemy diabeł tkwi w szczegółach! 😉

Pomogę Ci stworzyć nietuzinkowy styl, podpowiem co pasuje do Twojej sylwetki a czego powinnaś unikać. Podpowiem jak stworzyć zestawy ubrań, które sprawdzą się przy wielu okazjach takich jak wyjście na przyjęcie czy zwykłe spotkanie ze znajomymi. Zainteresowałam Cię?

Wejdź na www.stylistsgroup.com I umów sie ze mną na dogodne dla Ciebie spotkanie (-> Stylistka Konstancja )

W naszej ofercie znajdziesz cztery rożne rodzaje usług:

  1. Szybka konsultacja ze stylistką. Pierwszy krok, czyli analiza sylwetki oraz analiza kolorystyczna. Po spotkaniu otrzymujesz MySTYList, czyli skrypt zasad i reguł ubioru dotyczących Twojej sylwetki.
  2. Przegląd szafy, czyli pozbywamy się ubraniowych nadwyżek, robimy analizy i stylizujemy, podkreślamy atuty i ukrywamy mankamenty Twojej sylwetki.
  3. Zakupy ze stylistką, czyli spotkanie w przyjemnej atmosferze, porady oraz gotowe stylizacje dopasowane do Twoich potrzeb.
  4. Metamorfoza, przy współpracy z najlepszymi stylistami fryzur oraz wizażystami, Stylistka kreuje Twój wizerunek, odnajduje zagubiony styl, dodaje świeżości i pewności siebie.

Zainteresowałam Cię?

Wejdź – zamów – warto! #kiedyjaknieteraz

Konstancja

 

 

14642049_710407872439676_5152086040225313648_n