Must have: Valentines with Rosegal

wpis w: MUST HAVE | 1

Must have: Valentines with Rosegal

Must have: Valentines with Rosegal

Często prosicie mnie o porady związane z doborem odpowiedniego prezentu na odpowiednią okoliczność. W przypadku Walentynek najczęściej zakupy robią Panowie, jednakże jest to przede wszystkim święto kobiecości i zmysłowości. No a kto powiedział, że prezentów nie możemy sobie sprawiać sami? Tym bardziej takie prezenty na tak wyjątkowe Walentynki. Do lamusa odchodzą pluszowe misie, czekoladki czy kwiatki. W tym roku kupujemy bieliznę i dopasowaną do tego odpowiednią sukienkę 😉 Oczywiście w kolorze czerwonym !

Bielizna Rosegal

Drogie Panie tutaj mam dla Was bardzo ważny apel. Jako brafitterka ( osobą zajmująca się odpowiednim doborem stanika do sylwetki i biustu) uczulam Was na kupowanie stanika na tak zwane „oko”. Żeby odpowiednio dobrać swój stanik najlepiej udać się do salonu, w którym zostanie on profesjonalnie dobrany. Jeżeli nie znacie swojego rozmiaru podpowiem Wam jak się zmierzyć żeby mniej wiecej ocenić swój rozmiar. Najpierw mierzymy się pod biustem na gołe ciało dzięki czemu ustalamy nasz obwód. Zawsze zaniżamy nasz wynik czyli jeśli wyszło nam 69 cm pod biustem to nasz rozmiar stanika pod biustem to 65. Później mierzymy szerokość biustu zdejmując miarę na wysokości naszych sutków. Różnica miedzy obwodem pod biustem o obwodem w biuście podpowie nam jaka miseczkę powinnyśmy nosić. Poniżej przedstawiam Wam tabelkę, w której podaję różnice i odpowiednie do nich rozmiary miseczek.

A – 12 cm

B – 14cm

C – 16cm

D – 18cm

E – 20cm

F – 22cm

G – 24cm

Czyli jeżeli np. pod biustem mamy 68 cm a w biuście 88cm to rozmiar naszego stanika wynosi 65 E. 😉 Zamawiając bieliznę przez internet te informacje będą dla Was przydatne, chociaż niektóre marki rozmiary dzielą na S/M/L/XL tutaj mniej więcej mogę Wam podpowiedzieć z doświadczenia jak brafitterka, że rozmiar:

S – to odpowiednik 65D, 70C, 75B, 80A

M – to odpowiednik 65E, 70D, 75C, 80B

L – to odpowiednik 65F, 70E, 75D, 80C

XL – to odpowiednik 65G, 70F, 75E, 80D

Oczywiście pamiętajcie o tym, że zagraniczne sklepy mają często inną rozmiarówkę więc sprawdzajcie tabele z rozmiarami 😉 Poniżej podsyłam Wam namiastkę inspiracji pięknej walentynkowej bielizny. W sklepie internetowym Rosegal.com trwa obecnie valentines sale więc warto zerknąć na ich stronkę i sprawdzić valentine day special

KLIK!

KLIK! 

KLIK!

Sukienki Walentynkowe

Jak już zakupimy odpowiednią dla siebie czerwoną bieliznę nie pozostaje nam nic innego jak zakup … czerwonej sukienki! <3 Tutaj mamy szeroooki wybór proponowanych modeli przez Rosegal.com. Warto zwrócić na te modele uwagę ponieważ od 12 stycznia do 14 lutego trwają u nich valentines sales 2018 i w świetnej cenie możecie dorwać naprawdę super sukienki! Śpieszcie się koniecznie bo do Walentynek zostały już tylko dwa tygodnie! 😉

KLIK!

KLIK!

KLIK!

Jedna odpowiedz

  1. Jej… wszystkie te rzeczy są bajecznie piękne… czerwień to wyjątkowy kolor :)!!!

Zostaw Komentarz