American Beauty V-day 2022

wpis w: STYLIZACJE | 0

American Beauty V-day 2022. Dzisiaj zdjęcie, którym muszę się z Wami podzielić. Konstylencja.com to nie tylko porady stylizacyjne ale także miejsce, w którym dziele się z Wami moimi bardziej artystycznymi poczynaniami. Jest to rodzaj mojego portfolio/ przestrzeni ze wspomnieniami i kadrami z mojego życia.

Inspirując się słynnym filmem American Beauty z 1999 roku postanowiliśmy odtworzyć pomysł z okazji Walentynek. Scena, w której główny bohater Lester fantazjuje o Angeli leżącej w płatkach róż to obraz, który mieliśmy okazję już wykorzystać w filmie dla sieci sklepów second hand. Ponownie chcieliśmy się tym pomysłem zainspirować, lecz stworzyć coś mniej dosłownego. Wtedy wpadłam na pomysł wykorzystania zamienników. Zamiast łózka – wanna, zamiast prześcieradła – woda z mlekiem. Płatki róż pozostały na swoim miejscu, jednak w mniejszej ilości niż w oryginale.

To była prawdziwa zabawa i fajne doświadczenie kąpać się w mleku z olejkami niczym Kleopatra. Od tamtej pory stało się to comiesięcznym rytuałem! Polecam Wam spróbować – skóra staje się jedwabiście gładka a zapach – obłędny!
P.S. Jeśli tak jak ja macie nietolerancję na laktozę polecam mleko kokosowe lub migdałowe lub po prostu produkty lactose free.

RYTUAŁY Walentynkowe

Nie obchodzimy jakoś szczególnie tego dnia. Nie oczekuję kwiatów, czekoladek czy maskotek. Celebracja miłości powinna odbywać się każdego dnia, nieustannie. Zamiast tego lubimy kupić wspólnie dobre jedzenie, przygotować pyszny posiłek siąść przed wspólnie wybranym filmem przy lampce dobrego wina. Zapalamy świeczki, ubieramy wygodną, ciepła piżamę i cieszymy się sobą. W tym okresie szczególnie lubię o siebie zadbać, bo to święto to nie tylko miłość do najbliższych ale także do samej siebie! Jak wcześniej wspominałam, moim nowym rytuałem stała się kąpiel w mleku w towarzystwie płatków róż. Jeśli jeszcze tego nie próbowaliście, zróbcie to natychmiast!

Jakie macie Walentynkowe rytuały? Co robicie w tym dniu szczególnego? Film, kino, kolacja?

inspiracja – AMERICAN BEAUTY

SPRAWDŹ POST O JEDNYM Z NAJMODNIEJSZYCH KOLORÓW – CZERWIENI – TUTAJ!

koszula – vintage
płatki róż – Tedi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *