Biała sukienka w stylu boho

wpis w: STYLIZACJE | 0

Biała sukienka w stylu boho
Dokładnie miesiąc temu rozpoczął się nasz mini urlop. Jak już dobrze wiecie dla nas odpoczynek równa się praca! Musieliśmy skorzystać z okazji i wykonać kilka sesji zdjęciowych podczas naszego pobytu nad morzem. Dzisiaj trochę kolejność odwrócimy i zamiast trzeciej stylizacji pokaże Wam czwartą z ostatniego dnia naszego pobytu.
Już drugiego dnia udaliśmy się na tą lokalizację, niestety ze względu na dzień tygodnia (niedziela) i dużą ilość plażowiczów musieliśmy odpuścić i wrócić ostatniego dnia. 8.30, pusta plaża i obiecana huśtawka zawieszona nad piaskiem. Jeśli chodzi o kadry tutaj nie mieliśmy dużego pola do popisu więc postawiliśmy na jakość.
Jeśli chodzi o stylizację to w ciągu całego pobytu zmieniłam jej zamysł trzykrotnie! Ostatecznie z efektu jestem bardzo zadowolona chociaż przyznaję po czasie, że mogłam jeszcze na głowę założyć biały kapelusz. Maxi sukienka w stylu boho to znalezisko z Biga Styl. Od ponad dwóch lat będąc w second hand szukałam idealnej białej kreacji. Rok 2020 był bogaty w takie znaleziska i jedną z sukienek macie okazję podziwiać na poniższych zdjęciach. Wykończona koronkami uszyta z przewiewnego , bawełnianego materiału . Rozszerzone rękawy z falbanami i długość midi bardzo swoim fasonem przypomina styl boho. Postawiłam na delikatne dodatki w postaci srebrnego naszyjnika, niebieskiej bransoletki na rękę i takiej wykonanej z muszelek na nodze. Do tego moje ukochane kolczyki koła i białe okulary w stylu Kurta Cobaina. Biała sukienka w stylu boho to zdecydowanie jeden z moich TOP 10 sukienek w garderobie! Niezastąpiona, pomimo oryginalnego fasonu uniwersalna. Można ją wystylizować na wiele sposobów i już nie mogę się doczekać aż założę ją ponownie! Macie w swojej garderobie taką rzecz?

STYLIZACJE NA PLAŻĘ – TUTAJ!
POPRZEDNI POST – TUTAJ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *