Fashion Inside Świętochłowice vol.3

wpis w: RELACJE | 4

Fashion Inside Świętochłowice vol.3

Fashion Inside to już trzecia edycja tego modowego wydarzenia, które odbywa się co roku w Świętochłowicach. Mieliśmy okazję podziwiać pokazy mody pięciu znakomitych projektantów, których pracę zaraz nieco Wam przybliżę 😉 Oprócz modelek wybiegiem zawładnęły dwie piosenkarki w tym Kasia Moś, która wkrótce reprezentować nas będzie podczas Eurowizji oraz skrzypaczka Magdalena Szymańska. Pomiędzy pokazami i występami  grupa Azis Light zaprezentowała taneczne zabawy ze światłem. Efekt możecie podziwiać na zdjęciu poniżej ale również w video relacji ( VLOG)

TDE – Tadeusz Gwoźdź

Pokazy rozpoczeły się autorską kolekcją Tadeusza – TDE. Projektant zainspirował się życiem Eskimosów i stworzył niesamowity klimat, w który dałam się wciągnąć. Symbole na poszczególnych sylwetkach są różne i każdy z nich ma swoje znaczenie. Moja ukochana czerń odegrała tu pierwsze skrzypce co bardzo przypadło mi do gustu jak również kontrast, który został pokazany w zestawianiu ze sobą lekkich materiałów z grubymi.

Unique Ola Stodółka

Kolejnym pokazem zaskoczyła nas Ola Stodółka z Unique, która badając możliwości szkła pokazała nam jak fajnym i oryginalnym może być szklany dodatek. Torebka guzik, krawat, wianek czy aplikacja na bluzce – bardzo efektowne i ładne. Fasony ubrań były minimalistyczne i dopasowane tak aby szklane dodatki odgrywały pierwsze skrzypce! Już mi się marzy bluzka z kolekcji Oli z różowymi kwiatuszkami. <3

Mia Stilo – Agnieszka Bonisławska

Włoskie tkaniny specjanie sprowadzane i wybierane przez projektantkę to dla niej inspiracja dla stworzenia kolekcji jak sama mówi, najpierw musi dotknąć żeby narodził się pomysł. Na Fashion Inside przygotowała kolekcję ubrań w własnoręcznie robione nadruki z motylami i motywami roślinnymi. Bardzo wiosennie!

Piotr Popiołek

Kolekcja Piotra to zdecydowanie najodważniejsza propozycja sobotniego wieczoru. Mnóstwo przeźroczystosci, wycięć oraz przewaga mężczyzn jako modeli. Świętnie dobrana muzyka oraz zaskakujący początek pokazu, kiedy to modelki oraz modele zamiast wyjść na wybieg przebiegali zza kulis z jednej strony na drugą. Podkręciło to moje zainteresowanie i wzmogło apetyt. No i najadłam się!

D.S. Dominika Syczyńska

Ostatnim projektantem zaprezentowanym podczas trzeciej edycji Fashion Inside była Dominika Syczyńska, której prace były zainspirowane malarstwem Klimta. Jak dla mnie zdecydowanie najciekawsza z kolekcji – bo nie oczywista. Aplikacje trójwymiarowe to zabawa z materiałem i jego fakturą. Dodatkowy plus za mocne intensywne kolory, które dobrze były do siebie dopasowane. Zielona sukienka przepiękna! <3

Fashion Inside Świętochłowice

Oprócz pokazów modowych, mogliśmy podziwiać zwycięzców konkursu na stylizację, posłuchać finałowej piosenki na Eurowizję zaśpiewanej przez Kasię Moś, bawić się razem z grupa Azis Light przy pokazie świetlnym oraz wzruszyć się ze skrzypaczką Magdaleną Szymańska. Galę poprowadziła niezastąpiona Nina Nocoń a towarzyszył jej Leszek Stanek.

Dodatkowo przygotowałam dla Was swojego pierwszego vloga z relacją z Fashion Inside Świętochłowice. Wchodźcie, „szerujcie” i subskrybujcie 😉

 

4 Responses

  1. Emilia

    Ciekawe wydarzenie, przyznam, że oprócz Kasi Moś nie kojarzę nikogo, ale w sumie sama sobie się nie dziwię, bo raczej mój umysł skupiony jest na innych regionach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *