Halloween – prosty kostium dla każdego!

wpis w: Bez kategorii | 0

Halloween – to zdecydowanie jedno z moich ulubionych dni w roku. Przygotowania trwają u mnie od pierwszego października do ostatniego dnia listopada kiedy to wypadają Andrzejki. Od lat z tej okazji organizujemy sesje zdjęciowe, które są fajną pamiątką ale również świetną zabawą dla nas! Kilka zeszłorocznych prac możecie sprawdzić TUTAJ! , TUTAJ! czy TUTAJ! W tym roku postawiliśmy na minimalizm i prosty kostium, który każdy z Was może stworzyć na ostatnią chwilę!

Halloween – jaki jest najprostszy kostium ?

Kiedy myślisz o Halloween od razu kojarzysz temat z magią i czarami. Czy może być coś łatwiejszego niż przygotowanie kostiumu wiedźmy? Ilość możliwości sprawia, że kostiumy mogą wyglądać róznie a czerpać można z filmów, bajek, legend i pop kultury. W zeszłym roku wcieliłam się w takie postaci jak Sara z Hokus Pokus, Wiedźma z Krainy Oz, Śmierciożerca z Harrego Pottera. Ta zabawa spodobała mi się tak bardzo, że w tym roku postanowiłam stworzyć kolejne przykłady. Zainspirowałam się postacią Lilly Potter z Harrego Pottera, klasyczną wiedźmą, znaną nam z legend słowiańskich która zamieszkuje las i miesza eliksiry w swoim kociołku. Miałam także okazję być na tegorocznych targach Fantastyki w Gliwiach gdzie przebrałam się za vintage wiedźmę rodem z lat 50. To kropla w morzu możliwości i tylko początek mojej wiedźmi serii.

Niezbędnik wiedźmy

Tak na prawdę aby wcielić się w wiedźmę wystarczy Ci pojedyńczy element. Może być to różdzka dzieki której będziesz reprezentować uniwersum Harrego Pottera. Kociołek, w którym przygotujesz magiczny eliksir. Może być to szpiczasty kapelusz, miotła albo po prostu peleryna. Wszystkie te elementy możesz z powodzeniem znaleźć w szmateksie lub Internecie i cieszyć się sprawdzonym kostiumem w każde Halloween. Nie mogę się już doczekać kolejnego Halloween i następnych wspaniałych wiedźm, którymi się zainspiruję tworząc sesje zdjęciowe!

szata – WARNER BROSS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *