Stylistka Konstancja Brodziak

Z wykształcenia Projektantka Mody. Od trzech lat pracująca jako stylistka, brafitterka oraz personal shopperka. Prowadzi swoją stronę internetową konstylencja.com, na której pokazuje efekty swojej pracy. Zajmuje się prowadzeniem warsztatów ze stylizacji oraz zasad ubioru w pracy.
Dwukrotnie uczestniczyła w Mercedes Benz Fashion Week, swoją kolekcję prezentowała podczas Katowice Fashion Week oraz stylizowała w wielu galeriach handlowych podczas wydarzeń modowych. Współorganizowała kilka pokazów mody oraz kilkadziesiąt sesji zdjęciowych. Dwukrotnie współpracowała przy spektaklach teatralnych jako kostiumograf oraz scenograf.

 

Pomogę Ci stworzyć nietuzinkowy styl, podpowiem co pasuje do Twojej sylwetki a czego powinnaś unikać. Zdradzę jak stworzyć zestawy ubrań, które sprawdzą się przy wielu okazjach, takich jak wyjście na przyjęcie czy zwykłe spotkanie ze znajomymi. Zainteresowałam Cię?

Napisz do mnie na konstylencja@gmail.com i umów sie na spotkanie już dziś!

W naszej ofercie znajdziesz rożne rodzaje usług:

  1. Konsultacja ze stylistką. Pierwszy krok, czyli analiza sylwetki oraz analiza kolorystyczna. Po spotkaniu otrzymujesz MySTYList, czyli skrypt zasad i reguł ubioru dotyczących Twojej sylwetki.
  2. Przegląd szafy, czyli pozbywamy się ubraniowych nadwyżek, robimy analizy i stylizujemy to co mamy, podkreślając przy tym atuty i ukrywamy mankamenty Twojej sylwetki.
  3. Zakupy ze stylistką, czyli spotkanie w przyjemnej atmosferze, porady oraz gotowe stylizacje dopasowane do Twoich potrzeb w zasięgu Twojego budżetu.
  4. Metamorfoza, przy współpracy z najlepszymi stylistami fryzur oraz wizażystami, Stylistka kreuje Twój wizerunek, odnajduje zagubiony styl, dodaje świeżości i pewności siebie. Efektem naszej pracy jest profesjonalna sesja zdjęciowa, która będzie miłą pamiątką.
  5. Zakupy online, czyli rozwiązanie dla osób zapracowanych lub mieszkających daleko. Konsultujemy się mailowo lub telefonicznie i przygotowywuje dla Ciebie kilka tablic inspiracji wraz z odnośnikami do sklepów, w których dostępne są ubrania i dodatki, których potrzebujemy.
  6. Stylizowanie sesji zdjęciowej. Zbliża się Wasza sesja narzeczeńska, rodzinna lub jakakolwiek inna? Nie wiesz co założyć, żeby pasowało do miejsca zdjęć? Pomogę Ci stworzyć stylizacje, które będą spójne, które dobrze będą wyglądać na zdjęciach i sprawią, że poczujesz się pewnie przed obiektywem.

Zainteresowałam Cię?

Napisz do mnie na konstylencja@gmail.com

Konstancja