Insta Kwiecień.

wpis w: Bez kategorii | 0

Kolejny wpis i podsumowanie zdjęć, które robiliśmy na potrzeby mojego konta na Instagramie.
KLIK! W tym miesiącu było tego znacznie mniej ze względu na przewijające się w międzyczasie święta Wielkanocne – osobny wpis do tych zdjęć znajdziecie – TUTAJ! W dzisiejszym wpisie chciałabym Wam się pochwalić moją pierwszą publikacją w gazecie oraz zdjęciem przy współpracy z marką Answear! Zapraszam na Insta Kwiecień!

Insta Kwiecień. Jak zaczynałam swoją przygodę z Konstylencją nigdy nie pomyślałam, że jedno z moich mini marzeń się spełni. Jestem starą duszą i oprócz vintage ubrań cenie sobie także rzeczy, które wychodzą powoli z użytku. Gazety zostały zastąpione przez portale informacyjne w naszych telefonach i komputerach. Tymbardziej dziś chce się z Wami podzielić moim sukcesem!
*
Od 2021 roku jestem ambasadorką galerii Forum Gliwice i miałam ostatnio okazję przygotować propozycje meskiej stylizacji na wiosnę . Została ona opublikowana w gazecie Forum News oraz w wersji online dla osób mieszkających poza Śląskiem. 
*
Moja stylizacja w gazecie to zdecydowanie jedna z najwyższych pozycji na liście ’ DO ZROBIENIA’
Lubię tworzyć sobie cele, ktore sukcesywnie osiagam. Jedne szybciej, drugie później ale w ostatecznym rozrachunku nie czas na znaczenie, tylko osiagniety CEL.
W tej stylizacji mamy aż cztery trendy w jednym outficie! Hitem na sezon wiosna 2021 są pastele. Delikatne odcienie pasują większości z nas a w szczególności kobietom o typie urody WIOSNA czy LATO. Czy jednak każdy z nas może je nosić?
*
Już śpieszę z odpowiedzią. Pewnie, że tak! Mój typ urody to zima i jest to jeden z najrzadziej występujących. Pasują mi przede wszystkim intensywne kolory ale lubię wychodzić poza schematy i sięgać po pastele. Ważne, żeby wiedzieć jak je ograć. Jeśli w pewnej kolorystyce czuje się za blado lub niewyraźnie sięgam po akcenty. W tym wypadku padło na fioletowe okulary, które ładnie nawiązują do liliowej barwy na bluzie. Wiecie, że lila to jeden z topowych kolorów na wiosnę 2021? I to nie koniec ponieważ bluza jest barwiona metodą TIE DYE co daje nam trzeci tegoroczny top trend!
Inspirując się trzema kolorami bluzy (lila, błękit i blady róż) postanowiłam dobrać odpowiednie dodatki. Pod spód jeansowa koszula z kołnierzykiem mocno nawiązującą do mody z przełomu lat 80./90., kiedy królował jeans i duże kołnierze. Inspirując się mocno stylem księżnej Diany z tamtego okresu zaczerpnęłam pomysł z jej dwóch outfitów. Postanowiłam połączyć błękitna koszulę z obszernym kołnierzem z bluzą. Do tego małe akcenty kolorystyczne w postaci różowej frotki i liliowych skarpetek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *