Insta Luty.

wpis w: Bez kategorii | 0

Insta Luty. Kolejna odsłona wpisu z serii Insta miesiąc. Dzisiaj podsumowanie Lutego i kilka zdjęć, które wykonaliśmy na potrzeby mojego konta na Instagramie. KLIK! Luty to miesiąc zakochanych! Z tej okazji zrealizowaliśmy dwie sesje w tym klimacie! Pierwsza przy użyciu naszych neonów, druga przy użyciu bukietu kwiatów. Dodatkowo uwieczniliśmy także Tłusty Czwartek i moją miłość do pączków, na które pozwalam sobie raz w roku ;D No dobra, więcej niż raz!

Wesołych Walentynek! ❤️ Jak Wam mija ten dzień? My dziś wstaliśmy o 13. ponieważ wczoraj późno położyliśmy się spać. Dzisiejszy dzień zaczęliśmy od pysznego obiadu i kuchni francuskiej (więcej w relacji). Później zobaczyliśmy film, zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie Walentynkowe i obrobilismy to foto z sesji z piątku. 
No dobra, to ile pączków pękło? 🍩
U nas że względu na dietę w tym roku wjechały wersje keto, upieczone w piekarniku!
Biała czekolada z malinami to był mój absolutny faworyt! Jestem już po dwóch sztukach ale coś czuję, że połówka jeszcze wjedzie!
*
U Was w domu królują głównie paczki czy faworki? U mnie nigdy nie było tradycji na faworki więc ja zdecydowanie team pączki! Najbardziej lubię jeść te z kwaśnym nadzieniem bo to fantastycznie równoważy słodkość pączka.
Myślę że dziś oficjalnie możemy rozpocząć Walentynkowy spam ❤️💋
W tym roku wyjątkowo zażyczyłam sobie bukietu róż na potrzeby zdjęć! Już dłuższy czas miałam w głowie pomysl na romantyczne kadry. Na Walentynki z Łukaszem nie robimy sobie prezentów, lubimy spędzać ten czas razem gotując i oglądając ulubione filmy. To już wiecie bo często o tym wspominam.

Ten rok jest jednak wyjątkowy ponieważ w marcu będziemy obchodzić naszą 10. rocznicę! Taka okazja zasługuje na bukiet! 🌹 Zaproponowałam więc Lukaszowi , że zrobimy te zdjęcia na Walentynki i bukiet na rocznicę będzie miał zglowy! Ekonomicznie a jak oszczędnie!

ZOBACZ KONIECZNIE WPIS Z SESJĄ NOWEGO PRODUKTU MOJEGO SKLEPU KONSTY – KLIK!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *