Insta Marzec.

wpis w: Bez kategorii | 0

Insta Marzec. Kolejna odsłona Insta miesiąca! Dzisiaj podsumowanie Marca i kilka zdjęć, które wykonaliśmy na potrzeby mojego konta na Instagramie. KLIK! W tym miesiącu podjęłam współpracę z pierwszą aplikacją sprzedażową Corner. Nasze mieszkanie przemieniliśmy w studio fotograficzne i wykorzystaliśmy po raz pierwszy pomarańczowe tło! W Dzień Kobiet wybraliśmy się na przyjemny spacer po Katowicach i zrobiliśmy zdjęcie przy najbardziej kobiecym muralu w mieście!

Poszukiwania idealnego szarego garnituru trwały wieki. Już od dawna marzyło mi się coś klasycznego w odcieniach szarości. W 2021 roku jest to jeden z najmodniejszych kolorów 💜
*
Kupujecie ubrania online? Ja uwielbiam to robić i znam już na tyle swoje ciało, że wiem w czym bd wyglądać dobrze. Swoją wiedzą lubię się z Wami dzielić. Jako osobista stylistka często dla swoich klientek robię także zakupy online i w 99% trafiam z rozmiarówką i fasonem. Tak, wiem na zdjęciu nie zawsze wszystko uda się zobaczyć. Wiele marek wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i wrzuca dodatkowo filmy do swoich sklepów internetowych, żeby jak najbardziej ułatwić nam zakupy bez mierzenia
Pierwszy dzień miesiąca Marzec 🧡 Czy tak samo jak dla mnie ten dzień to dla Was początek wiosny? 🌸
Zdecydowanie czuje już ten vibe! Kwieciste sukienki oraz dodatki powoli dominują w moim domu i nie ukrywam że niesie to za sobą mega pozytywna energię!
W tym roku rozglądamy się za lokalem, który będziemy wykorzystywać jako studio foto/video!
W tym celu popełniliśmy pewne kroki i zakupiliśmy pierwsze tło w pomarańczowy kolorze!
Nie ma chyba lepszego zdjęcia na Dzień Kobiet niż to 🖤
Kochane! Życzę nam abyśmy miały w sobie dużo siły, żeby móc przeciwstawiać się przeciwnościom. Abyśmy zawsze były piękne i młode duchem, pełne pasji i miłości do samej siebie.
ŻEBY każdą z nas była szczęśliwa, robiła to co kocha i czerpała z życia garściami! Bo liczy się to co tu i teraz!
*
A teraz, proszę się przyznać! Która z Was zrobiła sobie prezent z okazji Dnia Kobiet i wydała dzisiaj dużo za dużo? 
Zobaczcie też koniecznie resztę zdjęć, które wykonaliśmy tego samego dnia! KLIK!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *