Insta Marzec.

wpis w: Bez kategorii | 0

Insta Marzec. Kolejna odsłona Insta miesiąca! Dzisiaj podsumowanie Marca i kilka zdjęć, które wykonaliśmy na potrzeby mojego konta na Instagramie. KLIK! W tym miesiącu podjęłam współpracę z pierwszą aplikacją sprzedażową Corner. Nasze mieszkanie przemieniliśmy w studio fotograficzne i wykorzystaliśmy po raz pierwszy pomarańczowe tło! W Dzień Kobiet wybraliśmy się na przyjemny spacer po Katowicach i zrobiliśmy zdjęcie przy najbardziej kobiecym muralu w mieście!

Poszukiwania idealnego szarego garnituru trwały wieki. Już od dawna marzyło mi się coś klasycznego w odcieniach szarości. W 2021 roku jest to jeden z najmodniejszych kolorów 💜
*
Kupujecie ubrania online? Ja uwielbiam to robić i znam już na tyle swoje ciało, że wiem w czym bd wyglądać dobrze. Swoją wiedzą lubię się z Wami dzielić. Jako osobista stylistka często dla swoich klientek robię także zakupy online i w 99% trafiam z rozmiarówką i fasonem. Tak, wiem na zdjęciu nie zawsze wszystko uda się zobaczyć. Wiele marek wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i wrzuca dodatkowo filmy do swoich sklepów internetowych, żeby jak najbardziej ułatwić nam zakupy bez mierzenia
Pierwszy dzień miesiąca Marzec 🧡 Czy tak samo jak dla mnie ten dzień to dla Was początek wiosny? 🌸
Zdecydowanie czuje już ten vibe! Kwieciste sukienki oraz dodatki powoli dominują w moim domu i nie ukrywam że niesie to za sobą mega pozytywna energię!
W tym roku rozglądamy się za lokalem, który będziemy wykorzystywać jako studio foto/video!
W tym celu popełniliśmy pewne kroki i zakupiliśmy pierwsze tło w pomarańczowy kolorze!
Nie ma chyba lepszego zdjęcia na Dzień Kobiet niż to 🖤
Kochane! Życzę nam abyśmy miały w sobie dużo siły, żeby móc przeciwstawiać się przeciwnościom. Abyśmy zawsze były piękne i młode duchem, pełne pasji i miłości do samej siebie.
ŻEBY każdą z nas była szczęśliwa, robiła to co kocha i czerpała z życia garściami! Bo liczy się to co tu i teraz!
*
A teraz, proszę się przyznać! Która z Was zrobiła sobie prezent z okazji Dnia Kobiet i wydała dzisiaj dużo za dużo? 
Zobaczcie też koniecznie resztę zdjęć, które wykonaliśmy tego samego dnia! KLIK!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *