Okulary przeciwsłoneczne jesienią

wpis w: Bez kategorii | 0

Przyjęło się, że okulary przeciwsłoneczne kojarzą nam się przede wszystkim z latem. Jak sama nazwa wskazuje okulary przeciwsłoneczne służą do ochrony przed słońcem. Tak się składa, że jesień w tym roku jest wyjątkowo słoneczna. To oznacza, że możemy się cieszyć ukochanymi okularami dłużej! Dzisiaj kilka wskazówek odnośnie okularów. Będzie to mały wstęp do wpisów, w których więcej będę mówić o stylizowaniu akcesoriów.

Okulary – jak nosić je jesienią

Potraktujmy okulary jako element biżuteryjny. Każda z nas ma w swojej kolekcji przynajmniej dwie pary przeciwsłonecznych szkieł. Kiedy latem przede wszystkim zależy nam na ochronie przeciwsłonecznej jesienią możemy się pobawić. W ofertach znajdziemy różne szkła, mniej lub bardziej przyciemniane nie wspominając o kolorowych. O tym kiedy indziej. Dobierz oprawki pod swoją stylizację, jak to zrobić?
Wersja 1: KOLOR. Jesienią nosimy ciepłe, stonowane kolory. Wybierz oprawki, które będą uzupełniać Twój look. Działaj monochromatycznie lub na zasadzie color blockingu. Pamiętaj jednak o zachowaniu zasad odpowiedniego doboru kolorów korzystając z koła barw. Informacje na ten temat znajdziesz w moich poprzednich wpisach. (na przykład TUTAJ!) Wersja 2: Biżuteria. Jak wspominałam wcześniej okulary można potraktować jako element biżuteryjny. Nosisz złotą biżuterię? Dobierz do niej złote oprawy! Masz marynarkę ze srebrnymi guzikami? Dołącz do niej srebrne oprawy!

Stylizacja

W moim dzisiejszym zestawie dodatki odgrywają pierwsze skrzypce! Beret ( o którym możecie poczytać np. TUTAJ!), kołnierzyk (pisałam Wam o tym trendzie TUTAJ!) i okulary. Tłem stylizacji jest sukienką w pomarańczowo czarną kratę. O tym typowo jesienny wzorze możesz poczytać TUTAJ! W tym roku znalazłam magiczne miejsce na jesienne zdjęcia i już nie mogę doczekać się roku 2023 kiedy znów tam pojadę <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *