Mercedes-Benz Fashion Week Berlin.

wpis w: Bez kategorii | 1
W tym tygodniu udało mi się spełnić jedno ze swoich marzeń i uczestniczyć w Mercedes-Benz Fashion Week w Berlinie. Chociaż stolica Niemiec wcale nie jest tak daleko jakby mogło się wydawać, nigdy nie było wystarczająco dużo czasu aby się tam wybrać. Idealna okazja nadarzyła się pod koniec zeszłego roku kiedy to zostałam zaproszona na ten event. We wtorek wieczorem opuściłam moje miasto i ruszyłam w drogę! W środę wczesnym rankiem dotarliśmy już na miejsce i zaczęliśmy od sesji zdjęciowej oczywiście pod Bramą Brandenburską(sesja już niebawem!) .
Przed południem udaliśmy się na pierwszą hale pokazową Green Showroom – czyli modę ekologiczną – bardzo modną w dzisiejszych czasach. Uczestniczyliśmy również w Ethnical Fashion Show, gdzie mogliśmy podziwiać kolekcje w stylu etno.
goto1 goto2 goto3 goto4
 Jedną z ciekawszych propozycji dla mnie były torby marki skunkfunk, które są przede wszystkim przyjazne dla środowiska. Mają ciekawą formę przypominająca „zgniecioną torbę papierową”. Oryginalnie!
goto5 goto6
Następnym punktem programu była Panorama Berlin gdzie w ponad ośmiu ogromnych halach mieścili się wystawcy z całego świata, kącik gastronomiczny (z małżami podawanymi z szmapanem i mappingiem na ścianach i stołach WOW!) W przejściach pomiędzy halami odbywały się visuale na ścianach połaczone z klimatyczną muzyką.
goto15goto7
goto8
goto9
Zwykłe T-shirty? Nie na Panorama Berlin! Tutaj Marilyn ma na sobie mnóstwo tatuaży, siedzi na desce i nosi trampki. Czad!
goto10
goto11
goto14 Po przeogromnym wrażeniu jakie wywarła na mnie Panorama Berlin podążyliśmy do najbardziej wyczekiwanej strefy Premium – skupiającej marki ekskluzywne. Wnętrze zostało zaaranżowane w starym dworcu kolejowym. Surowość wnętrza w połączeniu z ciepłem zaaranżowanego wystroju  łączyło się w niezapomniany klimat.
goto16 goto17
goto18
Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie odnalazła Love Moschino i nie przymierzyła ich wspaniałych toreb z motywem serduszka.  Love it! <3 goto19
 Premium było dwupoziomowe, więc mogliśmy wykonać zdjęcie z góry aby zobrazować Wam chociaż w małym stopniu ogrom tego wydarzenia. goto20 goto21
 Oprócz ubrań, dodatków, butów i biżuterii przyszli projektanci tacy jak ja mogą znaleźć swoje narzędzia pracy. Nie mówię tu o nudnych manekinach tylko takich Hot we wzory i różne kolory 😉
goto22
Ogromnie miłym zaskoczeniem był Pan Szewc, który wykonywał swoją pracę na miejscu i pokazywał nam jak powstają jego ręcznie szyte, skórzane buty. Szacun!
goto23
Grube oversizowe swetry to must have dla zmarzluchów, znalazłam dla Nas coś idealnego! Ciepły golf z ciężkimi rozszerzanymi rękawami z grubej wełny! hot. very hot. 😉
goto24
 Jedyną polską projektantką w strefie Premium była Ewa Szabatin ze swoją marką Shabatin i nową kolekcją na jesień/ zimę 2016-2017. Upatrzyłam kilka perełek w moich ulubionych odcieniach fioletu i zieleni. Mega!
goto25

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *