Must have: Top 5 swetrów, które musisz mieć!

wpis w: MUST HAVE | 1

Must have: Top 5 swetrów, które musisz

mieć!

Must have: Top 5 swetrów, które musisz mieć ze strony Dresslily >>> https://www.dresslily.com?lkid=15444374 ! KLIK!

Wrzesień to idealny czas na zmiany, nie tylko te w życiu ale także w szafie! 🙂
Od lat miałam problem, żeby znaleźć dla siebie idealny sweter. Wszystkie są albo za duże albo za małe, za krótkie lub za długie, zbyt kolorowe albo za mało kolorowe itd… Czy to ja jestem taka wybredna, czy po prostu nie potrafią zrobić dobrego swetra??

Dopiero dzięki mojej pracy jako stylistka odkryłam problem, na który wcześniej nie zwracałam uwagi pewnie jak większość z Was. Chodzi oczywiście o fason. Przy mojej sylwetce typu X (przy dość sporym biuście, wąskiej talii oraz szerokich biodrach) powinnam zapomnieć o golfach, swetrach z kieszeniami czy oversizowych modelach, ale czy na pewno? Otóż nie. Zacznijmy od golfa – wszystko zależy od jego kształtu – lepiej wyglądają na mnie wąskie, ciasno opinające szyję golfy, niż te szerokie lejące się. Dlaczego? Otóż lejący dekolt zawsze doda nam kilka centymetrów w biuście czego chcemy uniknąć przy sporej już miseczce. A co z kieszeniami? Owszem jeśli jest to sweter rozpinany a kieszenie mieszczą się poniżej moich bioder jak najbardziej fason ten sprawdzi się przy mojej sylwetce. Kiedy kieszonki znajdą się dokładnie w moim najszerszym miejscu w biodrach doda to dodatkowych centymetrów – co optycznie mnie poszerzy a tego nie chcemy. Pozostaje kwestia modnych swetrów oversize. Najlepiej leżą na takich sylwetkach jak T, Y czy I przy mojej figurze trzeba posłużyć się kilkoma trickami. Moim atutem jest wąska talia więc przy ubraniu tego typu najlepiej jest włożyć jego fragment do spodni lub przewiązać paskiem – tadam! Talia odzyskana.

Poniżej moja propozycja pięciu najciekawszych i bardzo modnych swetrów ze strony Dresslily.
Totalny must have na nadchodzącą jesień! A Ty, który wybierasz?

 

KLIK!

KLIK! 

KLIK!

KLIK!

KLIK!

Mam dla Was małą niespodziankę w postaci kodów zniżkowych do sklepu Dresslily >>> https://www.dresslily.com?lkid=15444374 ! KLIK!

Use code ” DLSally ” All orders use the code ,  over $100 save $12  ( 1 time limited )

Use code”  DLSally ” All orders use the code  , over $50  save $ 6     ( 1 time limited )

Use code”  DLSally” All orders use the code  , over $25  save  $ 3    ( 1 time limited ) 

Udanych zakupów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *