Ósme urodziny Konstylencji!

wpis w: Bez kategorii | 0

Ósme urodziny Konstylencji!
No i stało się! 💜 W 2021 roku Konstylencja.com obchodzi 8. urodziny!
Naszą małą tradycją stało się robienie sesji z tej okazji. Czasami są to zdjęcia z naszych wyjazdów ( Pierwsze urodziny – Warszawa, 6 urodziny Kraków). W pozostałych przypadkach były to zaplanowane zdjęcia. I tak oto przed państwem ósme zdjęcie w naszej kolekcji!


To niesamowite jak ten czas szybko płynie. Dokładnie pamiętam moment, w którym razem z Łukaszem usiedliśmy i rozmawialiśmy na temat mojego bloga.
Już za czasów liceum razem z dwoma koleżankami miałyśmy w planach założyć bloga inspirując się popularnym wtedy serialem Gossip Girl. Chodziłam do liceum z obowiązkowymi mundurkami i żeby przełamywać ten styl często z koleżankami dodawałyśmy do nich ciekawe dodatki! Kolorowe buty, ciekawe broszki, apaszki czy duże torebki. Ostatecznie blog nie powstał ale już wtedy zalogowałam się na popularną wtedy stronę Lookbook.nu


Kiedy w 2013 roku z razem z Łukaszem postanowiliśmy założyć Konstylencję nie spodziewałam się, że będę w tym miejscu w którym jestem obecnie. Konstylencja kiedyś była tylko moim hobby i odskocznią od życia codziennego. Na chwilę obecną jest to moje główne źródło dochodu i całe moje życie. W ten sposób zwiedziłam Świat, zaproponowano mi pierwszą pracę związaną z modą, nawiązałam współprace ze światowymi projektantami a także stałam się stylistką i braffiterką.

Konstylencja mnie ukształtowała i nauczyła wielu rzeczy! Cierpliwości, precyzji, wytrwałości, żeby każda kolejna praca była lepsza i ciekawsza. Nauczyła mnie obsługi Photoshopa, zasad korzystania z aparatu czy kamery, obsługi programu do montażu i zasad działania social media. To dzięki Konstylencji powstał mój sklep Internetowy KONSTY.PL który rozwijam z każdym dniem i który mam nadzieję za osiem lat przyniesie mi tyle samo radości co blog.


Jestem wdzięczna za każdego i każdą z Was, bez mojej Rodzinki nie byłoby mnie tutaj! 💜 Dziękuję, że jesteście ze mną! Napiszcie koniecznie jak długo mnie obserwujecie? Czy ktoś jest może ze mną od początku?

Jeśli ciekawi Was jak wyglądały poprzednie zdjęcia z okazji urodzin mojego bloga zerknijcie na mój Instagram – KLIK!
Wpadnijcie także na mojego Youtube – w poprzednim wpisie oznaczyłam jeden z ostatnich filmów – 5 zasad jak szukać w second hand! – KLIK!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *