Outfit: 5. urodziny Konstylencji!

wpis w: STYLIZACJE | 1

Outfit: 5. urodziny Konstylencji!

Outfit: 5. urodziny Konstylencji!

To niesamowite uczucie pisać ten post. Dokładnie pięć lat temu w roku 2013 postanowiłam założyć swojego bloga. Nie spodziewałam się, że przez ten czas tyle się wydarzy! Moje życie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni! Porzuciłam moje ówczesne studia geodezyjne na Wydziale Górnictwa i Geologii w Gliwicach, przez rok pracowałam w Teatrze Rozrywki aby zarobić na studia, o których zawsze marzyłam – Wzornictwo – specjalizacja Projektowanie Mody w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Dzięki Konstylencji poleciałam na drugi koniec świata do Rio de Janeiro w Brazylii, uczestniczyłam w Berlińskim Fashion Weeku ale także w wielu wydarzeniach modowo-kulturalnych w Polsce. Zaproponowano mi pracę jako stylistce, która pokochałam bardziej niż projektowanie. Współpracowałam z markami, o których w życiu mi się nie śniło! Przez ostatnie pięć lat przewinęło się mnóstwo fantastycznych i niesamowitych osób w moich życiu. Poznałam wielu specjalistów z branży, z którymi mam obecnie przyjemność pracować. Prowadzenie Konstylencji nauczyło mnie:

– cierpliwości (szczególnie na sesjach zdjęciowych kiedy po dwóch godzinach w upałach kręciliśmy jeszcze film),

-pewności siebie (często gdzieś aby coś załatwić trzeba się wpychać i znać swoją wartość),
– pozowania do zdjęć tak, aby wyglądać dobrze (i szczupło!),
– obsługi Photoshopa oraz Adobe Premiere.

Dzięki mojej stronie przestałam się przejmować tym co inni o mnie myślą. Ważne jest, że robię coś co kocham a moja praca to przyjemność, która przynosi korzyść i satysfakcję.

Dzięki Wam jestem tutaj po tych pięciu latach wyzwań. Nie było łatwo, uwierzcie mi! Prowadzenie Konstylencji miało również swoje ciemne strony!

To wszystko nie miałoby miejsca gdyby nie mój wspaniały Narzeczony, który robi mi zdjęcia, nagrywa filmy i okazuje niebywałą cierpliwość kiedy dziesiąty raz proszę go o wykonanie tego samego zdjęcia. <3 Jestem wzruszona, że ten czas z Wami minął mi tak dobrze, aż nie mogę doczekać się kolejnych wspaniałych lat, które jestem pewna będą jeszcze lepsze!

sukienka – MOHITO

balon – FLYING TIGER

opaska – Reserved

tort – Magdalena Mączarowska – znajdziecie ją na Facebooku, gdzie wrzuca swoje cudeńka <3

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *