Outfit: na dachu świata

wpis w: STYLIZACJE | 0

Outfit: na dachu świata
Mijają dokładnie trzy tygodnie od kiedy zaszyliśmy się w domu. Wiem, że dla wielu z Was jest to ogromna męczarnia, uwierzcie mi dla mnie czasami również. Dlaczego tylko czasami? Ponieważ od pół roku pracuję w trybie home office lecz mój zawód także wiąże się z wyjazdami i spotkaniami z ludźmi. Przez ten czas zdążyłam sobie wypracować pewien system, który u mnie działa. Po pierwsze, każdy dzień staram się zaplanować. Niedziele są spontaniczne, wtedy długo leżymy w łóżku, śniadanie jemy na obiad i oglądamy co popadnie. W tygodniu wygląda to zupełnie inaczej.
8.00-9.00 to dla nas czas na śniadanie. Najlepiej jajka, każdego dnia podane inaczej. Na toście, w tortilli, zapiekane z boczkiem, po angielsku, rzucane na wodę, sadzone, gotowane, każde!
10.00-12.00 sprawdzanie poczty, social mediów, załatwienie najpilniejszych spraw w towarzystwie mocnego espresso z kostką lodu.
12.00 – 13.00 czas na trening. Kiedyś był to spacer, teraz są to łatwe ćwiczenia (niestety często zamiast przysiadów przedłuża nam się praca przed komputerem i w efekcie ćwiczymy tylko 2 razy w tygodniu… muszę to zmienić!)
14.00-15.00 to czas na obiad. Uwielbiamy wspólnie gotować i rozmawiać przy lampce wina. Eksperymentujemy i szykujemy potrawy, których wcześniej nie kosztowaliśmy.
16.00-20.00 tutaj w zależności od dnia i potrzeby: montujemy filmy, kręcimy odcinki na mojego YT lub IGTV, robimy zdjęcia itp.
20.00 – tutaj zazwyczaj znajdujemy chwilę na lekką przekąskę lub kubek ciepłej herbaty.
21.00 – 01.00 – to czas dla nas. Kąpiel, wspólne oglądanie Netflixa, czytanie książki, gry, rozmowy i filmy na Youtube. Mając swój plan, bardziej lub mniej restrykcyjny będziecie bardziej wydajni i zamiast cały dzień spędzić z telefonem. To idealny moment na wykreowanie swoich pasji i sprawdzenie możliwości. Czas na porządki, zaszycie bluzki, która od lat czeka na naprawienie lub przeczytanie książki na którą wcześniej nie mieliście czasu.

Stylizacja
Od miesiąca co niedzielę na moim blogu pojawia się nowy wpis! Teraz kiedy prawie wszystkie zlecenia zostały przeniesione na jesień mamy więcej czasu, żeby pobawić się aparatem. Oczywiście wcześniejsze sesje w centrum miasta Katowice zostały wykonane przed akcją #zostanwdomu. W zeszłym tygodniu zasiedliśmy z Łukaszem i zaczęliśmy myśleć nad miejscami, które możemy bezpiecznie wykorzystać. No i pierwsze co wpadło nam do głowy to oczywiście DACH! Mieliście okazję już nie jeden raz podziwiać efekty naszej pracy w tym miejscu. W zależności od pogody, słońca oraz stylizacji za każdym razem te zdjęcia wyglądają inaczej. Mój zestaw w boho klimacie to idealna biała sukienka z second hand Biga Styl w towarzystwie jeansowej kurtki, którą sama ozdobiłam różami ( odcinek Youtube DO IT YOURSELF (kliknij TUTAJ). Do tego mój ulubiony czarny kapelusz, kabaretki i botki z klamrami. W talii skórzany pasek z ciężką klamrą i torebka z Biga Styl! Pogoda dopisała a zachód słońca pokazał na co go stać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *