Outfit: Neon limonkowy | Trend wiosna 2019

wpis w: STYLIZACJE | 10

Outfit: Neon limonkowy | Trend wiosna 2019

Outfit: Neon limonkowy | Trend wiosna 2019

Ten czas tak szybko ucieka kiedy jest się dorosłym, że nawet nie wiem kiedy minęło półtorej miesiąca od ostatniej sesji! Człowiek jest coraz bardziej zapracowany, poświęca się różnym sprawom i pyk! miesiąc później. Nie ma co narzekać tylko brać się do roboty! Zdjęcia zdradzaliśmy przez jakiś czas z filmami. Strasznie wkręciliśmy się w vlogowanie, jeśli jeszcze nie subskrybujecie mojego kanału na Youtube zostawiam Wam linka TUTAJ). Właśnie tam jakiś czas temu zamieściłam video na temat najmodniejszych kolorów na wiosnę 2019 -> LINK! 

Jednym z nich jest kolor limonkowy w mocnym, neonowym odcieniu. Jest to wymagająca barwa,dedykowana do tylko jednego typu kolorystycznego – do wiosny. Nie oznacza to jednak, że tylko konkretnie te osoby powinny nosić limonkę. Ważne żeby wiedzieć jak ją łączyć kolorystycznie i z czym.

 

Analiza kolorystyczna

Skoro rozmawiamy o najmodniejszych kolorach w sezonie wiosna 2019 to i od analizy kolorystycznej rozpoczniemy. Z czym łączymy limonkę. Na kole barw, znajduje się ona w bliskim sąsiedztwie z żółcią oraz zielenią. Z powodzeniem można łączyć ją z sąsiadami. Co więcej, modnym jest aby jeden kolor zestawiać w różnych odcieniach barwowych. Limonka jako pochodna zieleni i żółci, może być łączona z nimi, co gwarantuje modny i oryginalny look. Dla złagodzenia intensywności koloru limonkowego, można do niego dobrać pastelowe odcienie takie jak mięta czy pastelowa żółć. Dla odważnych osób, lubiących kontrasty polecam połączenie naszego neonu z fuksją. Efekt WOW gwarantowany! Dla osób ceniących sobie minimalizm proponuję obudować limonkę klasycznymi kolorami i fasonami. Tak jak w przypadku mojej stylizacji, bazą jest oversizowy golf, który w połączeniu z klasyczną czarno- białą marynarką i czarnymi rurkami z wysokim stanem stworzył minimalistyczny look z kolorowym akcentem. Jeśli dla niektórych dalej to zbyt wiele cytrusów, sięgnijcie tylko po neonową biżuterię (duże kolczyki) czy dodatki takie jak buty lub torebka.

 

Analiza sylwetki

Sylwetki typu A powinny unikać limonki w dolnych partiach ciała, ze względu na szerszy rejon bioder. Najlepiej wtedy ubrać ciemne dół, do tego czarny top oraz na przykład neonową marynarkę na górę. Dzięki temu wyrównamy proporcję naszej sylwetki i będziemy przy tym wyglądać bardzo modnie. Odwrotna sytuacja tyczy się sylwetek typu Y czy T. Limonkę należy nosić na dolnych partiach ciała, natomiast ciemne barwy na górne. Limonkowa spódnica lub spodnie odegrają pierwsze skrzypce tylko w połączeniu z czarną bluzką, sprawdzą się świetnie! Sylwetce typu O proponuję limonkę nosić w dodatkach takich jak biżuteria, buty czy torebki. Czasami wystarczy tak niewiele by było wiele 😉

 

10 Responses

  1. Nikola

    Kolor jednego z moich ulubionych cytrusów <3 Zauważyłam, że neony, żółcie i zielenie wracają do łask.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *