Outfit: Ostatni dzień lata.

wpis w: Bez kategorii, STYLIZACJE | 6

Prawdę mówiąc to dzisiaj mamy pierwszy dzień jesieni ale mam dla Was jeszcze ostatnią sesję zrealizowaną w Ogrody Kapias w miejscowości Goczałkowice Zdrój. Wraz z początkiem wakacji udało nam się tam wybrać aby zrealizować kilka zdjęć w jeden dzień, poniżej zostawiam Wam linki do poprzednich wpisów.

WIEJSKIE BOHO – LINK!
ELF W POLSKIM HOBBITONIE – LINK!
POLSKA SYCYLIA – KLIK!

W obecnie chłodne dni, miło jest na chwilę wrócić myślami do tego upalnego dnia, choć nie ukrywam, że warunki były trudne! Dzisiaj prezentuje Wam ostatni powiew lata i moją śródziemnomorską stylizację.

Stylizacja

Granatową sukienkę znalazłam jakiś czas temu w jednym z second hand, do których zaglądam regularnie. Była ona mocno oversizowa jednak jej plusem był wbudowany pasek, dzięki któremu zaznaczyłam linię talii. Tegoroczne lato mineło mi pod znakiem chust na głowie lecz często sięgałam również po słomkowy kapelusz! Ponownie w second hand tym razem Vive Profit znalazłam ten uroczy model przypominający mi stylizacje Ani z Zielonego Wzgórza. Ma on wbudowaną ciemno niebieską tasiemkę, która ładnie komponowała się całościowo. Buty o których mówiłam Wam już kilkadziesiąt razy i z których latem nie potrafiłam wyjść to wiązane espadryle, które dorwałam w szmateksie Milion Ciuchów. Kiedyś wspominałam Wam, że są pewne rzeczy, których nie kupię z drugiej ręki i są to właśnie buty, jednak w tym wypadku udało się zakupić zupełnie nową parę! Uzupełnieniem stylizacji jest torebka koszyk jak się pewnie domyślacie także z szmateksu oraz moje ukochane kocie okulary marki Born86.


6 Responses

  1. Kornelia

    Świetnie przemyślana i dopracowana pod każdym szczegółem stylizacja 🙂 Bardzo mi się podoba, a granat to mój ulubiony kolor 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *