Outfit: welurowy turban Red Rose

wpis w: STYLIZACJE | 14

Outfit: welurowy turban Red Rose

Outfit: welurowy turban Red Rose

To jest niesamowite, ten luty pędzi jak szalony! Czy Wy też tak macie? Czy to mnie po prostu dni uciekają, latka lecą a trzydziestka zbliża się wielkimi krokami! ;O
Poniższe zdjęcia miałam już obrobione jakiś tydzień temu, ale dopiero dzisiaj znalazłam chwilkę, żeby je tutaj wrzucić. Dwa tygodnie temu pogoda na Śląsku bardzo dopisała i mieliśmy wreszcie szansę cyknąć zdjęcia w moim nowym ulubionym nakryciu głowy – turbanie, ale o tym poniżej.

Stylizacja

Jak miałam jakieś osiem lat (a może sześć nie pamiętam dokładnie), zaczęłam wyjeżdżać na coroczne wakacje do miejscowości Mszana. Na cały miesiąc rodzice mieli mnie z głowy i oddawali pod opiekę babci. Na tych wczasach często babcia Edda wiązała mi na głowie chustę a po zabawie w pobliskiej rzeczce – turban. Już wtedy powtarzała, że jest mi do twarzy i że powinnam nosić nakrycie głowy, które wylansowały: Greta Garbo, Marlene Dietrich czy Sophia Loren. Oczywiście wówczas nie miałam zielonego pojęcia kim są osoby, o których mówiła babcia. Od najmłodszych lat interesowałam się modą, chociaż może to za dużo powiedziane. Skąd ośmioletnie dziecko miałoby wiedzieć cokolwiek o fashion biznesie? Pamiętam jednak, że lubiłam się przebierać, szyłam suknie z bibuły, tworzyłam kostiumy dla lalek albo organizowałam przedstawienia, w których sama występowałam. Wakacje z babcią kojarzą mi się z wieloma przygodami ale najbardziej zapadły mi w pamięci wieczory, kiedy oglądałyśmy stare czarno-białe filmy i z roku na rok moja miłość do mody (szczególnie do mody lat 20. aż do 50.) i do turbanów rosła. Przyznać się muszę, że do tej pory rzadko sięgałam po takowe nakrycie głowy. Wszystko się zmieniło, kiedy zmierzyłam model Red Rose marki Fidryna. Teraz ciężko mi się z nim rozstać i zakładam go gdzie tylko mogę! Do stylizacji dobrałam czarne rokowe sztuczne futerko, klasyczny czarny t-shirt oraz rurki z wysokim stanem.

14 Responses

    • konstylencja

      Kochana marka Fidryna z tego co wiem pracuje nad kolekcją turbanów na lato, więc zaglądaj do nich 😉

    • konstylencja

      Dziękuję! To mój produkt, który możesz kupić w moim sklepie internetowym KONSTY.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *