Outfit: Wielkanoc w bardzo wiosennym wydaniu

wpis w: STYLIZACJE | 7

Outfit: Wielkanoc w bardzo wiosennym wydaniu

Outfit: Wielkanoc w bardzo wiosennym wydaniu

Co roku staram się przygotować Wielkanoc jak najlepiej. Gotuje tradycyjne przysmaki jak żurek śląski z kiełbaską, jajka faszerowane, pasztet pieczony czy babka cytrynowa. Zawsze lubię przygotować odpowiednio wcześnie pisanki i dekoracje na świętowanie. Niestety w tym roku, nadmiar obowiązków i pracy spowodował, że zupełnie o tym zapomniałam i nie miałam dosłownie kiedy wyskoczyć na zakupy. Długi czas zastanawiałam się nad nakręceniem dla Was vloga, w którym zdradzam moje świąteczne przepisy. Praca pochłonęła mnie do reszty i czasowo było to niewykonalne. Z tygodniowym opóźnieniem postanowiłam przygotować dla Was sesję, której pokaże Wam moją Wielkanocną stylizację.

Stylizacja

W zeszłą niedziele mieliśmy cały dzień zaplanowany. Najpierw śniadanko u jednej babci, później obiad u dziadków. Pomiędzy spotkaniami udało nam się uchwycić moje dwie stylizację w pięknej kwiecistej scenerii. Błękitna bluzka z kwiatami i ptakami to łup z second hand (dzisiaj wrzuciłam na mojego Youtube odcinek z serii haul szmateksowy, w którym pokazuję bluzkę dokładnie – link pod zdjęciami). Z pomysłem na te zdjęcia wiąże się pewna historia. Jak co wiosnę w planach miałam wykonać zdjęcia w anturażu kwiatów. W pobliżu mojego obecnego miejsca zamieszkania rosło piękne drzewko, które niestety ze względu na częste zmiany temperatury zwiędło. Odrzuciłam pomysł sesji, kiedy zupełnym przypadkiem podczas świątecznego spaceru natrafiliśmy na to różowe cudo. Niestety pora była już dość późna i udało nam się zrobić jedynie jedno fajne zdjęcie, które możecie sprawdzić poniżej. Jak Wam się podoba?

Druga stylizacja to także zupełny przypadek i miły zbieg okoliczności. Wybierając się na świąteczne śniadanie do babci nie spodziewaliśmy się, że na osiedlu obok znajdziemy tak piękne drzewo pełne kwiatów. Nie zastanawiając się długo, chwyciliśmy aparat i cykneliśmy dwa zdjęcia. Biała bluzka z szerokimi rękawami to prezent od której z zagranicznych marek. Spódnica to jedna z najpiękniejszych rzeczy jakie posiadam, zakupiona kilka lat temu w jednej z sieciówek. Okulary są z mojego ulubionego sklepu online Born86 (LINK) Znajdziecie tam oprócz klasycznych modeli, wiele modnych i kolorowych wzorów. Do dzisiejszych zdjęć wybrałam fioletowy model VIOLETA (KLIK!) , który pięknie uzupełnił moją stylizację.

 

 

7 Responses

  1. Karolina

    Ja się nadal nie mogę nadziwić pięknu tej spódnicy. Poproszę o jeszcze jakąś stylizację z nią w roli głównej, plizzz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *