Outfit: Zachód słońca nad jeziorem Pogoria

wpis w: STYLIZACJE | 4

Outfit: Zachód słońca nad jeziorem Pogoria

Outfit: Zachód słońca nad jeziorem Pogoria

Późną porą i z lekkim opóźnieniem wrzucam Wam co najśmieszniejsze sesję, którą wykonaliśmy najwcześniej bo już miesiąc temu! Jakoś się to tak wszystko poprzesuwało, że dopiero dziś pokazuję Wam piękne kadry z równie pięknej Pogorii. Fantastyczne miejsce, mieszczące się w pobliżu Dąbrowy Górniczej, gdzie można się zrelaksować i poczuć jak nad morzem. Niestety to miejsce ma także swoje minusy, śmieci. No i nie do końca to wina samego miejsca, to oczywiste. Szkoda, że ludzie którzy odpoczywają nad brzegiem jeziora, grillują i piją piwko nie są na tyle inteligentni żeby śmieciami trafić do pobliskiego kosza. No ale nie będę się na ten temat rozpisywać bo można by o tym książki pisać ile jest takich miejsc na Świecie!

Stylizacja

Dzisiaj pokaże Wam outfit, kolejny z serii „stylizacja ze szmateksu”. Wszystkie ubrania i dodatki, które widzicie pochodzą z second hand. Zacznijmy od kapelusza. Kilka lat temu chorowałam na nakrycia głowy, które będą fantastycznym uzupełnieniem wielu moich stylizacji. Zawsze podobał mi się styl boho lecz ciężko było dostać kapelusz, który zmieści się na moją głowę. Najpierw upolowałam szary model w Reserved, potem czerwony w H&M aż wreszcie udało się natknąć zupełnym przypadkiem na piękny kapelusz w kolorze camelowym. Leżał on sobie zaraz przy kasie w szmateksie, który kiedyś mieścił się w Skarbku w Katowicach (chyba już go tam nie ma) i czekał na mnie abym zabrała go ze sobą do domu.

Jeśli chodzi o swetry to historia jest jeszcze dłuższa ale w dużym skrócie opowiem Wam o co chodzi. NIE LUBIE SWETRÓW wkładanych przez głowę. A już absolutnie NIE ZNOSZĘ golfów. No cóż za dwa złote kupił długi, sweter wkładany przez głowę i to jeszcze golf. (minuta ciszy) I WYGLĄDA ŚWIETNIE! Dla podkreślenia mojej wąskiej talii dobrałam cienki pasek. Spódnicę maxi w panterkę już większość z Was zna z mojego haulu szmateksowego na Youtubie (film poniżej). Do tego ciężkie botki dla złamania delikatnych kolorów i materiałów oraz moje ukochane okulary w kolorze rose gold. Jak Wam się podoba taki outfit? Ceny produktów podałam pod zdjęciami 😉

kapelusz – 20 zł

sweter – 2 zł

pasek – 0.50 zł

spódnica – 2 zł

botki – 12 zł

okulary – 4 zł

4 Responses

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *