Outift: Różowy total look

wpis w: STYLIZACJE | 1

Wróciliśmy z naszego krótkiego ale jakże intensywnego „urlopu” . Cudzysłów nie został użyty przypadkowo, ponieważ jak dobrze już wiecie dla nas wakacje to SESJE!

Pierwszego dnia naszego pobytu (niedziela) nie planowaliśmy zdjęć ze względu na tłumy których się spodziewaliśmy. Mieliśmy jednak trudny orzech do zgryzienia, ponieważ kolejne dni zapowiadały się deszczowo a my w planie mieliśmy nie jedną lecz cztery sesje! Czasu było mało więc podjęliśmy ryzyko i wcześnie rano bo już o 7.45 zameldowaliśmy się w Gdynia Orłowo. Jest to absolutnie moje ulubione miejsce jeśli chodzi o Trójmiasto. Od ośmiu lat przyjeżdżamy tutaj średnio co dwa lata i jest to nasza trzecia sesja w tym miejscu. (Do poprzednich wpisów zostawiam Wam linki TUTAJ 2014 i TUTAJ 2016! ) Specyficzny klimat Orłowa, małe knajpki, mniej ludzi, klif w pobliżu, zielone łódki i molo sprawiają, że chce się tu wracać za każdym razem! Wróciliśmy i zrobiliśmy piękne zdjęcia!

Jak już dobrze wiecie, podczas planowania sesji zdjęciowych, zanim podejmiemy decyzję gdzie i jak ją zrealizujemy, bierzemy pod uwagę kilka rzeczy.
Szukamy inspiracji w filmach, podróżach, sztuce, pięknych miejscach, ubraniach a nawet w kolorach! Jakiś czas temu, blogerka Super Size XL, z którą znamy się wirtualnie od dobrych pięciu lat wypuściła linię swoich ubrań byGracja. Gdy tylko zobaczyłam spódnicę projektu Gracji, w pięknym intensywnie różowym kolorze – już wiedziałam, że będzie idealna na sesję w Orłowie. A dlaczego zapytacie? Jako osobista stylistka często uczę moje klientki świadomości łączenia ze sobą kolorów. Nie często wybieranym połączeniem jest róż z zielenią. Jest to dość kontrowersyjny duet jeśli stawiasz w outficie na mocne odcienie tych kolorów. Można to jednak łagodzić łącząc na przykład fuksję z patyną lub butelkową zieleń z pudrowym różem. Na poniższej sesji postanowiłam zaszaleć i stworzyć total różowy look, który pięknie dopasował się do otoczenia. Często sięgam po róż w dodatkach ale już nie tak często noszę go od stóp do głów. W tym zestawie czułam się fantastycznie i zdecydowanie częściej muszę bawić się w jednokolorowe zestawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *