Owocowy print – jak go nosić?

wpis w: Bez kategorii | 1

O printach na wiosnę 2022 już sobie trochę porozmawialiśmy w poprzednim wpisie TUTAJ! Mamy końcówkę kwietnia i to doskonała okazja, żeby powoli porozmawiać także o trendach na lato. Przyjęło się, że trendy które dostajemy są przygotowane na dwa sezony. Pomimo wszystko pewne printy (bo o nich dziś porozmawiamy) bardziej sprawdzą się wiosną a inne latem. Przykład? Bardzo proszę – kwiaty zdecydowanie częściej i chętniej zakładamy wiosną kiedy po owocowe nadruki sięgamy latem. Pomimo faktu, iż print owocowy nie był często proponowany przez projektantów w sylwetkach na wybiegach – znajdziesz ich teraz sporo w sieciówkach. To trochę jak z paskami. Wracają co sezon, bo bardzo kojarzą nam się z nadmorskim klimatem czyli wakacjami i latem.

Z czym nosić owocowy print?

Tak samo jak w przypadku łączenia printu w groszki z TEGO! wpisu można wybrać kilka kierunków. Bezpiecznym rozwiązaniem jest łączenie go z gładkimi dodatkami. Przykład:
Sukienka w cytryny + słomkowy kapelusz w beżowym kolorze + złota biżuteria i złote sandały
Sukienka w cytryny + biała chusta na głowie + torebka koszyczek w beżowym kolorze + okulary ze złotą oprawką

Jeśli chcesz bardziej odważnego rozwiązania możesz go łączyć z tym samym lub innym printem. Przykład:
Sukienka w cytryny + chusta w cytryny zawiązana na głowie + złote dodatki + złote sandały
Koszula w cytryny + spódnica w groszki + kolczyki koła złote + espadryle

Przykładów i gotowych zestawów mogłabym tworzyć nieskończenie wiele. Jeśli chcesz poznać swoje wzory, które możesz wykorzystać i nosić w sezonie wiosna/lato – napisz do mnie! konstylencja@gmail.com

sukienka – FAJNECIUCHY24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *