PIERWSZE URODZINY DZIEWCZYNEK

wpis w: Bez kategorii | 0

Dzisiaj nie będę pisać o modzie tylko o czymś bardziej bliższym memu sercu. Moja futrzasta rodzina od prawie roku składa się z dwóch prze kochanych kotek, które zaadoptowaliśmy. W święta 2020 pożegnaliśmy naszą szesnastoletnią kotkę Milkę i musieliśmy uzupełnić dziurę w naszym sercu. Tak trafiły do nas Bellatrix i Księżniczka Leia. Wybraliśmy te imiona ze względu na ulubione uniwersa – Harrego Pottera i Gwiezdnych Wojen.

Zaadoptowaliśmy je, kiedy miały pięć miesięcy co z naszych obliczeń oznaczało, że urodziły się na przełomie miesiąca sierpień i wrzesień. Skoro zarówno ja jak i Łukasz jesteśmy spod znaku Lwa, uznaliśmy, że i nasze dziewczynki są.

W naszych datach urodzenia występuje cyfra 1, chcieliśmy aby ich data nawiązywała do kolejnej – 2. Liczba ta symbolizuje uzupełnianie i przyciąganie się przeciwności. Idealnie jeśli chodzi o dziewczyny. Kiedy jedna jest spokojną pieszczochą, druga jest dzikusem i rozrabiarą. Jedna jest ciekawska, druga olewa wszystko dookoła. Padło na dzień 22go, która po podzieleniu przez 2 daje dzień moich urodzin 11. Dodatkowo liczba 11 składa się z dwóch 1 – dnia daty urodzenia Łukasza. 11 to także dwie liczby jeden, które po dodaniu do siebie dają liczbę dwa. Nieźle zagmatwane co? A jednak wszystko idealnie się zgadza i pasuje.

Z okazji urodzin zamówiliśmy koci tort u znajomej Miss Meloon i uwieczniliśmy ich portrety na poniższym zdjęciu. Bellatrix jak przystało na na wiedźmę ma na sobie szpiczasty kapelusz a Księżniczka Leia popularną fryzurę swojej imienniczki.

Fun fakt

Zdjęcia zrobiliśmy osobno – osobno tort, osobno Bella i osobno Leia. Co by to było gdybyśmy wszystko ustawili na raz? Z pewnością tort zniknąłby przez zrobieniem zdjęcia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *