Róż – najmodniejszy kolor roku 2021

wpis w: Bez kategorii | 0

Róż to jeden z najmodniejszych kolorów roku 2021. Nie od dziś wiadomo, że jednym z moich ulubionych zespołów muzycznych jest Aerosmith. W 1997 roku powstała piosenka Pink i właśnie pierwszą zwrotką tej piosenki rozpocznę dzisiejszy wpis! Pink is my new obssesion! Jako mało dziewczynka, urodzona w latach 90. nie byłam często ubierana w kolor różowy. Jako nastolatka nie przepadałam za tym kolorem, ponieważ wtedy kojarzył się głównie z kiczem. Kilka lat temu, kiedy zaczęłam pracować jako osobista stylistka przeszłam najpierw szkolenie i poznałam swój typ kolorystyczny. Okazało się, że oprócz kolorów, które często gościły w mojej garderobie (czerwień, kobalt, butelkowa zieleń) jest kilka kolorów których nigdy nie wybierałam jak purpura czy właśnie róż!

Przez kilka tych ostatnich lat baaaardzo często wybierałam różowe ubrania – które niestety często później odsprzedawałam. Rok temu , będąc nad morzem zabrałam ze sobą swoją różową spódnicę maxi KLIK! w której czułam się bardzo dobrze! W tym roku, poszłam o krok dalej i kupiłam sukienkę maxi!

Kilka tygodni temu razem z przyjaciółką wybrałyśmy się na zakupy w poszukiwaniu sukienki na wesele. Ja w roli jej stylistki skupiłam się głównie na niej. Jednak na samym początku zakupów ujrzałam różowe cudo! Pomyślałam, piękna pewnie kosztuje 200 zł! Jak bardzo miło się zaskoczyłam odkrywając, że sukienka kosztowała o połowę mniej! 💓
*
O tym, że uwielbiam zdjęcia w krzakach już doskonale wiecie. ;D
Przejeżdżając ostatnio przez moje miasto rodzinne, po drodze napotkałam szereg różowych krzewów pełnych kwiatów. Po powrocie do domu od razu powiedziałam o tym miejscu Łukaszowi i zaplanowałam stylizacje. Tym oto sposobem zupełnym przypadkiem weszłam w posiadanie pięknej sukienki, która do tych zdjęć spasowała idealnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *