Spacer po śląskim Marsie z Hetman Jewelry

wpis w: STYLIZACJE | 2

Spacer po śląskim Marsie z Hetman

Jewelry

Spacer po śląskim Marsie z Hetman Jewelry

Ostatnie dwa tygodnie spędziliśmy na urlopie…

… żartowałam! Oczywiście, że nie był to urlop tylko wyjazd służbowy z kilkoma dniami odpoczynku, który i tak wykorzystywaliśmy na robienie zdjęć i relacji dla Was. Wkrótce zdradzę w poście więcej, jednakże jeśli kogoś zżera ciekawość zapraszam na mojego Instagrama (nick: konstylencja) lub na Facebooka. Zanim przeniosę Was w nieco inny klimat dzisiaj zabieram Was na Marsa! Tak kochani dobrze przeczytaliście ale spokojnie nie będzie nam potrzebna żadna rakieta kosmiczna czy UFO.

Śląski Mars

Nie trzeba wcale polecieć w kosmos, żeby poczuć się jak na Marsie. Wszystko co mocno Śląskie kojarzy się z Wszechświatem. Zacznijmy od Katowic – ich główną wizytówką jest? SPODEK! Plotki głoszą, że dawno temu przylecieli do nas kosmici i tak im się spodobało, że zostali. (Inna plotka głosi, że jak wyszli na Mariacka to zgubili drogę powrotną do statku! Ślązacy będą wiedzieć o co chodzi ;pp) Idąc nieco dalej a konkretnie do Parku Śląskiego znajdziemy Planetarium, w którym możemy obserwować gwiazdy a może nawet i inne cywilizacje? 😉 No a czy pomnik żyrafy stojąca blisko chorzowskiego ZOO nie przypomina Wam trochę Obcego? No i nie można zapomnieć o naszych pięknych Hałdach, które wyglądają jak tereny prosto z Gwiezdnych Wojen. Wiecie, że jedna z nich dokładnie Hałda Szarlota w Rydułtowach jest jedną z największych w Europie? To własnie ta konkretna śląska góra stała się inspiracją dla Kasi Hetman, która tworzy pod marką Hetman Jewelry i której to dzieło mam przyjemność pokazać Wam w dzisiejszej stylizacji 😉

Stylizacja

Planując tą sesję chciałam, tak jak Kasia Hetman zainspirować się symbolem regionu i jego naturalnym pięknem. Nie byłabym sobą gdybym nie dopisała do tego swojej historii i tak powstała opowieść o śląskim Marsie. Łańcuszek Hołda, wykonany własnoręcznie przez właścicielkę marki Hetman Jewelry pięknie wkomponował się w moją kosmiczną sukienkę z wyszywanymi złotą nicią gwiazdami, tworząc spójną całość. Na sukienkę polowałam dość długo bo jej pierwsza cena powałała (180zł) Na wyprzedaży nie udało mi się jej dorwać do czasu kiedy nie pracowałam z klientką w Bielsku i złapałam ostatnią sztukę w cenie 60 zł ;O Do tego równie kosmiczne buty z transparentnym obcasem. Stylizacja elegancka mocno kontrastuje z naturalnym pięknem terenu, co dodatkowo zwraca naszą uwagę i podkreśla detale. Miejsce sesji swoją surowością i kolorem ziemi przypomina Marsa, czerwoną planetę, planetę mężczyzn, planetę Hałdy Hetman Jewelry. Dzieła Kasi znajdziecie w sklepie stacjonarnym Kasi na Nikiszowcu w sklepach Gryfnie, I coal You czy na stronie internetowej (link znajdziecie pod zdjęciami). Wkrótce pokaże Wam jeszcze inne piękne produkty z kolekcji ŚLĄSKIE, badźcie czujni!

 

łancuszek Hałda -Hetman Jewelry –  KLIK! 

sukienka w gwiazdy i płaszcz – H&M

formal gown- katebridal

 

2 Responses

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *