#STYLISTKI #SPOTKAJ SIĘ Z NAMI #KiedyJakNieTeraz?

wpis w: Bez kategorii | 0
W czwartek w Katowicach odbyły się warsztaty ze stylizacji, w których miałam przyjemność prowadzić wykłady wraz z innymi stylistkami ze Stylists Group.
Oprócz wiedzy na temat nadchodzących trendów, uczestniczki dowiedziały się jak do swojej sylwetki odpowiednio dopasować ubranie i odjąć sobie kilka kilogramów bez diety! 😉 Zaznajomiły się z typami sylwetek, dowiedziały się jak uwydatnić to co jest atutem a zakryć co jest naszą odwieczną bolączką. Proste triki, na przykładzie chociażby dekoltów udowadniają, że wcale nie musimy katować się ćwiczeniami, żeby dobrze wyglądać drogie Panie! Odpowiednio dopasowane ubranie to jednak nie wszystko. Ważnym elementem każdej stylizacji jest również dobrane odpowiednio kolory do naszej cery, włosów i oczu. Każda z Pań otrzymała quiz kolorystyczny na podstawie którego była w stanie określić co powinna nosić do swojego typu urody a czego unikać! Chciałabyś poznać swój typ kolorystyczny? Nic prostszego! Zapisz się na konsultację ze stylistką! (stylistsgroup.com)
Kolejnym ważnym elementem doboru ubrań jest dobór odpowiedniej bielizny. Musimy pamiętać, aby biustonosz był dość ciasny pod biustem, a miseczka spełniała swoją rolę i uwydatniała nasz biust a nie go spłaszczała! Dokładny pomiar i dopasowanie miseczek to podstawa przy zakupie stanika.
Więcej informacji na temat stylizacji, tego jak się ubierać, żeby wyglądać szczuplej oraz jak dopasować stanik pod ubranie dowiecie się od naszej ekipy stylistek ze strony stylistsgroup.com. Zachęcam do zapisów i spotkań z osobistą stylistką 😉
Bielizna Esotiq.
3-2 4-2 6 7 8-2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *