Suicide Squad Halloween.

wpis w: Bez kategorii | 12

Suicide Squad Halloween.

W sierpniu tego roku do kin trafił długo wyczekiwany film Suicide Squad, oparty na komiksach wydawanych przed DC Comics. Historia opowiada o grupie złoczyńców, którzy dostają szanse od rządu na odkupienie, wypełniając misję, w której mają ocalić ludzkość i Świat. W skład legionu samobójców wchodzą Deadshot , Captain Boomerang , Slipknot , Katana czy El Diablo. Najbardziej kolorową i ciekawa z tych postaci była jednak Harley Quinn, dziewczyna Jokera.

 

Harley Quinn

Pani psychiatra Harleen Quinzel pracując w zakładzie dla obłąkanych poznaje swojego pacjenta Jokera, w którym się zakochuje. Dziewczyna pomaga szaleńcowi uwolnić więźniów Arkham i staje się jego partnerką wielu zbrodni. W komiksie postać bardziej przypominała Arlekina nosząc śmieszna czapkę z uszami i czarno czerwony kombinezon z ozdobnym białym kołnierzem. W filmie Suicide Squad Harley ubrano w skąpe czerwono niebieskie szorty, w przykrótką potarganą bluzkę z napisem ” Daddy’s Lil Monster” oraz obroże na szyję niczym nie przypomina oryginału. Mocne dodatki z kolcami, ciężkie pierścienie i bransoletki i wysokie sportowe adidasy na obcasie to seksowny i drapieżny look. Przełamaniem całości jest fryzura Harley – dwa blond kucyki wysoko zawiązane jeden różowy drugi niebieski i odpowiadający temu makijaż nadają całości mocno dziewczęcy look.

 

Suicide Squad Halloween

W tym roku wybór kostiumu na sesję Halloween był bardzo prosty! Z wykonaniem było nieco trudniej ale poradziłam sobie z tym i z końcowego efektu jestem bardzo zadowolona 😉 Wszystko zaczęło się od koszulki, nadruk ” Daddy’s Lil Monster, trochę czerwonej i niebieskiej farby, kilka nacięć i t-shirt był gotowy. Największy problem miałam z szortami, które w oryginale były całe błyszczące niebiesko czerwone. Nic podobnego nie udawało mi się zdobyć więc postawiłam na DIY i zwykłe jeansowe jasne szorty pomalowałam farbą i obsypałam brokatem. Do tego kabaretki lekko potargane, sportowe sneakresy na koturnie, pasek w ćwieki, obroża na szyję i nasza Harley Quinn była gotowa! A co z Jokerem? pierwotnie chcieliśmy postawić na biały garnitur jednak odeszliśmy od tego pomysłu i ubraliśmy go w fioletową koszulę. Chcieliśmy dzięki temu nawiązać troszkę do wcześniejszych postaci Jokera występującego w komiksach i filmach o Batmanie, gdzie nosił on fioletowy garnitur. Do tego odpowiednia charakteryzacją, złota keta i nasz szaleniec był gotowy!

Sesja w mocno punkowym klimacie to moja współczesna propozycja na Jokera i jego dziewczynę Harley Quinn. Ale stylizacja to nie wszystko! Za wspaniała charakteryzację odpowiadała niezastąpiona Basia Marcepanowa, która tym razem wcieliła się również w rolę modelki. Jokera odegrał Dzindzil, który pierwszy raz pomagał nam dokładnie dwa lata temu przy pierwszej sesji halloweenowej (->https://konstylencja.com/death/), które to dla mnie stały się juz niemal tradycją. Jak Wam się podoba?

3 5 6 7 1 2 4foto: Lukas Uzarek

mua i Harley: Basia Marcepanowa

Joker: Dzindzil

backstage: Szymon Dredzik Banaś

Dzięki!

 

12 Responses

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *