Święta 2020

wpis w: Bez kategorii | 1

Święta 2020 napewno na długo pozostaną w naszej pamięci. Rok 2020 to szalona podróż, której nikt nie planował. Zostawiam Was dzisiaj z kilkoma świątecznymi kadrami, które udało nam się zrobić przez ostatnie dwa miesiące. Już na początku miesiąca Listopad wyjechaliśmy do Zakopanego. W pięknym drewnianym domku realizowaliśmy film reklamowy i skorzystaliśmy z okazji. Wykonaliśmy kilka zdjęć przy kominku i ogromnej choince. W domowym zaciszu podczas świątecznych celebracji udało nam się także uchwycić piękne chwile razem z Milutką. Po raz pierwszy wykonaliśmy domek z piernika i to także musieliśmy uwiecznić na fotografii. Kiedyś , kiedy byłam dzieckiem moja mama analogiem robiła zdjęcia wszystkiego i wtedy wydawało mi się to dziwne. Powiedziała mi kiedyś, że na starość pamięć może zawieść i pomocne okazać się mogą zdjęcia w odszukaniu naszych najcenniejszych wspomnień. To piękne zdanie pozostaje ze mną do dziś i każda możliwa okazja , aby coś uwiecznić staje się okazją do łapania wspomnień.
Jest to zdecydowanie ostatni wpis w tym roku i z tego miejsca chciałabym Wam przede wszystkim podziękować. Nikomu nie było łatwo a w takich chwilach jak nieszczęście, czy choroby potrzebni są bliscy. Przetrwaliśmy ten rok mocniejsi i silniejsi. Bardziej doświadczeni i dojrzalsi . Przed nami kolejny rok, pełen niespodzianek i tajemniczości.
Święta jak zwykle minęly za szybko i ten czas spędzony w domowym zaciszu przydałoby się nieco wydłużyć. Przed nami Sylwester i kolejna okazja do świętowania, szczególnie w tym roku. Każdy z nas ma nadzieje, że rok 2021 przyniesie wiele dobrego a napewno więcej niż bieżący.  Jedyne czego mogę wam życzyć to wytrwałości i pozytywnego myślenia a wszystko o czym marzycie się spełni. Ciężką pracą, wiarą i zaangażowaniem osiągniecie swój cel. Życie rzuca nam kłody pod nogi i często nas w ten sposób testuje więc pokażmy mu, że się nie damy i będziemy robić swoje! Bądźcie zdrowi, uważajcie na siebie i najbliższych no i do Siego Roku!

TO MOJE OSTATNIE ZDJĘCIE Z MILUSIĄ. CZUŁAM, ŻE MOJA KICIA ODCHODZI I ZA WSZELKĄ CENĘ CHCIAŁAM ZROBIĆ SOBIE Z NIĄ OSTATNIE ZDJĘCIE W DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT. 28GO JUŻ JEJ Z NAMI NIE BYŁO. KICAJ W KOCIM NIEBIE MOJA MILKOŚCI. BARDZO CIĘ KOCHAMY I BĘDZIEMY TĘSKNIĆ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *