Szczęśliwego Nowego Roku 2019!

wpis w: SESJA | 8

Szczęśliwego Nowego Roku 2019!

Od zawsze nie lubiłam Sylwestra i starałam się go unikać szerokim łukiem. Na palcach jednej ręki mogłabym wyliczyć te fajne zakończenia roku. Często zamiast standardowej zabawy wymyślałam jakieś wycieczki lub atrakcje z bliskimi. W zeszłym roku zostaliśmy zaproszeni do naszej przyjaciółki Dagmary, w tym roku role się odwróciły i to ona wpadła do nas 😉 Przy każdej jej wizycie wiem, że będziemy robić sobie jakieś fajne zdjęcia tak mamy już w zwyczaju 😉 Przebierałyśmy się na Halloween, Andrzejki, z okazji swoich urodzin czy tak po prostu (raz wmówiliśmy Dadze, że przebieramy się za księżniczki do kawiarni teatralnej, ale był ubaw jak paradowała w sukni ;D) Rok temu w karnawale byłyśmy księżniczkami Disney’a, poźniej Geishami, następnie przebrałyśmy się za myszki Minnie a teraz za ,no coż, siebie 😀 Szalone psiapsiółki uwielbiające szampana za 4 zł i zabawę we własnym towarzystwie <3

No i nadeszła pora na podsumowanie minionego roku. Wyciągniecie wniosków i zaplanowanie kolejnych lat, ale czy jest to konieczne? Ja osobiście nie lubię planować więc wspomnijmy 2018 rok.
To zdecydowanie najtrudniejszy rok w ostatnim czasie. Kupno mieszkania i trudności z tym związane, pracowanie na własny rachunek, problemy zdrowotne, rodzinne itd.
Ale! nie o tym będziemy gadać! 
Ten rok był także jednym z najciekawszych jakie miałam, był bogaty w zagraniczne podróże baaardzo dalekie (Rio de Janeiro, Brazylia) dalekie (Londyn, UK, Praga, Czechy) czy bliskie – w kraju. Udało nam się być dwukrotnie nad naszym ukochanym morzem oraz w górach. Udało nam się otworzyć kanał na Youtube .
Miałam przyjemność zaprezentować swoją kolekcję podczas Silesia Fashion Day, współpracować ze znanymi markami i organizować imprezę modową w galerii handlowej. Podsumowanie?
Proszę bardzo. Jestem dumna ze swoich dokonań ale chcę więcej! Życzę sobie aby rok 2019 był jeszcze bardziej pracowity a Wam życzę żeby spełniły się Wasze najskrytsze marzenia a najlepiej te najmniej realne i nierzeczywiste ;))

Szczęśliwego Nowego Roku!

 

sukienka MOHITO – KLIK!

8 Responses

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *