Zimowe popołudnie

wpis w: Bez kategorii | 0

Zimą, sesje zdjęciowe w plenerze są trudniejsze do wykonania przede wszystkim ze względu na szybki zachód słońca i oczywiście temperaturę. Od siedmiu lat istnienia Konstylencji, okres Grudzień – Luty jest dla nas najmniej produktywny. Przyjęło się już, że na Święta wrzucamy kilka świątecznych kadrów ale nie jest to regularne i nie pojawia się co roku.

2020 jest szalony sam w sobie i nie odstając postanowiliśmy przełamać stereotypy i sfotografować dwie stylizacje w ostatni weekend. Była ku temu nie lada okazja, ponieważ wzięliśmy udział w konkursie na film modowy. Jedna z galerii handlowych na Śląsku rzuciła wyzwanie i poszukiwała ambasadorek do swojego projektu. Zadaniem konkursowym było przedstawienie zimowych stylizacji, więc skorzystaliśmy z okazji i zrobiliśmy kilka zdjęć.

Dzisiaj przychodzę do Was z pierwszym zestawem w którym pierwsze skrzypce odgrywa kolor. Postawiłam na prawie monochromatyczną stylizację i zestawiłam ze sobą kolor camelowy w różnych odcieniach. Kaszkiet to tegoroczny zakup wyprzedażowy z sieciówki H&M, który ładnie komponuje się z futrzanym płaszczem. Ten z kolei to perełka z second hand z małej sieci szmateksów Milion Ciuchów dostępnej tylko na Śląsku. Golf to znalezisko z ostatnio ulubionego sklepu internetowego second hand Fajne Ciuchy 24. Gdyby moja figura pozwoliłaby na ten sam kolor spodni nie zawahałabym się i dodała do całości camelowe spodnie w kant. Ze względu na moja sylwetkę zastąpiłam je jednak sprawdzonymi dopasowanymi czarnymi rurkami z wysokim stanem. Jeśli chodzi o spodnie to ciężko jest mi dobrać odpowiedni fason ( mam sporą różnicę między talią 70 cm a biodrami 100 cm co utrudnia poszukiwania bo albo mam za luźno w talii albo za mało w biodrach), po klasyki najczęściej sięgam do sieciówki H&M. Od czasu do czasu udaje mi się znaleźć materiałowego spodnie z wysokim stanem w szmateksach! Miło zaskoczyłam się także jeśli chodzi o sieciówkę Primark! Zamawiając ostatnio paczkę z Dublina, zaryzykowałam zakupem całego garnituru i jak się okazuję ich spodnie leżą na mnie równie doskonale! Fakt, rozmiar jaki zamówiłam to 42 a zazwyczaj noszę 38/40 jednak czy to ma znaczenie? Nie! Ważne, że leżą perfect i czuje się w nich znakomicie! Co więcej są w kratkę więc już totalny strzał w dziesiątkę i must have na każdą jesień/zimę!
Stylizację uzupełniłam ulubionymi ostatnio kolczykami kółkami oraz ciężkimi botkami z eko skóry na traperze. Zarówno kolczyki jak i buty to także perełki z second hand!
Cała stylizacja nie kosztowała więcej niż 180 zł, czyli mniej niż dalibyście za sam płaszcz w jednej z sieciówek. Na moim kanale na Youtube w 2021 roku pojawi się odcinek, w którym opowiadam dlaczego warto kupować w second hand.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *